Privatumo politika

Parduotuvėlė mažiesiems „Pūkuotas kamuolys“ (toliau - mes) pripažįsta ir vertina Jūsų asmens duomenų apsaugą. Siekdami supažindinti Jus su mūsų taikomais asmens duomenų apsaugos standartais parengėme šį privatumo pranešimą (toliau – Pranešimas).

Šiame Pranešime Jūs gausite informaciją apie tai, kokius Jūsų duomenis svetainėje www.pukuotaskamuolys.lt (toliau – svetainė) mes renkame  ir tvarkome, kokiems tikslams juos naudojame, kiek laiko juos saugome ir pan. Užtikriname, kad siekiame užtikrinti aukštą tvarkomų asmens duomenų apsaugos lygį ir užkirsti kelią neteisėtai prieigai prie jų.

Tiek šis Pranešimas, tiek ir mūsų Taisyklės gali būti keičiami, atnaujinami, todėl mes patariame Jums juos kartas nuo karto perskaityti bei susipažinti su naujausia dokumentų versija.

Duomenų valdytojas

Parduotuvėlės mažiesiems pardavėjas ir duomenų valdytojas yra fizinis asmuo pagal Lietuvos Respublikos teisės aktus vykdantis veiklą pagal individualios veiklos pažymą (elektroninio pašto adresas – info@pukuotaskamuolys.lt, internetinis adresas www.pukuotaskamuolys.lt, tel. 8 657 88736, sąskaitos rekvizitai: Valdemaras Mockus, LT414010051004197430, banko kodas 40100).

Duomenų tvarkymo tikslas

Mes tvarkome svetainės naudotojų asmens duomenis, siekdami tinkamai vykdyti sutartis, sudarytas elektroninės parduotuvės interneto svetainėje www.pukuotaskamuolys.lt (toliau – svetainė). Tai reiškia, kad tokie duomenys reikalingi:

- registruojantis svetainėje;

- sudarant sutartį;

- atliekant atsiskaitymus;

- pristatant naudotojo užsakytas prekes;

- pirkėjui naudojantis tomis vartotojo teisėmis, kurios jam gali būti suteiktos (pvz., teise nutraukti sutartį ar pan.)

- jei sutikote gauti informaciją apie naujas prekes, specialius pasiūlymus, nuolaidas, išpardavimus ir pan., tvarkome Jūsų duomenis, norėdami Jus apie tai informuoti.

Duomenų rūšys

Tvarkome toliau nurodytus asmens duomenis, kurių Jums reikia:

1. Registruojantis svetainėje:

- vardas ir pavardė;

- el. pašto adresas;

2. Perkant svetainėje:

- vardas ir pavardė;

- lytis (pasirenkant ponia / ponas (angl. Ms / Mr);

- užsakymo pristatymo adresas;

- telefono numeris;

- el. pašto adresas;

Duomenų tvarkymo teisinis pagrindas

Asmens duomenys tvarkomi vadovaujantis 2016 m. balandžio 27 d. Europos Parlamento ir Tarybos reglamento (ES) Nr. 2016/679 nuostatomis.

Mes tvarkome Jūsų asmens duomenis turėdami Jūsų sutikimą, kurį duodate tada, kai registruojatės svetainėje, ir tada, kai patvirtinate svetainėje sudarytą sandorį.

Jūs savo sutikimą tvarkyti Jūsų asmens duomenis duodate visiškai savanoriškai, o nedavus sutikimo, deja, mes, negalėsime užtikrinti Jums galimybės pateikti užsakymo ir įsigyti prekių el. parduotuvėje  www.pukuotaskamuolys.lt.

Jūs turite toliau nurodytas su mūsų atliekamu Jūsų asmens duomenų tvarkymu susijusias teises:

1.    Jūs galite nenurodydami jokios priežasties bet kada atšaukti savo sutikimą. Jūs galite atšaukti savo sutikimą dėl konkrečiu tikslu tvarkomų duomenų, pvz., galite atšaukti sutikimą gauti komercinę informaciją arba galite atšaukti savo sutikimą tvarkyti Jūsų duomenis bet kokiu tikslu. Jei atšauksite savo sutikimą tvarkyti Jūsų duomenis bet kokiu tikslu, svetainėje esanti Jūsų naudotojo paskyra bus panaikinta ir mes nebetvarkysime Jūsų duomenų. Atšauktas sutikimas nedarys jokio poveikio iki tol atliktiems veiksmams;

2.    Jūs galite nenurodydami jokios priežasties bet kada prašyti, kad mes ištrintume Jūsų duomenis. Prašymas ištrinti duomenis nedarys jokio poveikio iki tol atliktiems veiksmams. Duomenų ištrynimas reiškia, kad svetainėje esanti Jūsų naudotojo paskyra bus panaikinta, o mes nebetvarkysime Jūsų duomenų;

3.    Jūs galite bet kada pareikšti prieštaravimą, kad Jūsų asmens duomenys būtų tvarkomi tiek visa apimtimi, tiek konkrečiu tikslu. Toks prieštaravimo pareiškimas nedarys jokio poveikio iki tol atliktiems veiksmams. Prieštaravimo pareiškimas reiškia, kad svetainėje esanti Jūsų naudotojo paskyra bus panaikinta, o mes nebetvarkysime Jūsų duomenų;

4.    Jūs galite prašyti, kad mes ribotume Jūsų asmens duomenų tvarkymo trukmę arba apimtį, o mes vykdysime Jūsų pageidavimą. Toks prašymas nedarys jokio poveikio iki tol atliktiems veiksmams;

5.    Jūs galite bet kada prašyti patikslinti ar ištaisyti Jūsų asmens duomenis. Tai Jūs galite padaryti ir patys prisijungę svetainėje ir naudodami svetainės kortelę „MANO DUOMENYS“

6.    Jūs galite bet kada prašyti, kad mes pateiktume informaciją apie mūsų vykdomo Jūsų asmens duomenų tvarkymo apimtį.

7.    Mes esame įsipareigoję informuoti Jus apie mūsų atliktus veiksmus ne vėliau nei per mėnesį nuo kiekvieno Jūsų prašymo gavimo dienos.

Asmens duomenų saugojimo laikas

Mes saugome Jūsų duomenis tol, kol panaikinama svetainėje esanti naudotojo paskyra. Naudotojo paskyra gali būti panaikinta Jums prašant, atšaukus sutikimą tvarkyti Jūsų duomenis, pareiškus prieštaravimą, kad Jūsų asmens duomenys būtų tvarkomi, arba paprašius, kad duomenys būtų ištrinti.

Mūsų sistemose liks tik tokia archyvų informacija apie Jūsų sandorius, kuri būtina, nes, pvz., yra susijusi su Jūsų pretenzijomis, kurias galėjote pateikti remdamiesi teisės aktais nustatyta garantija arba mus saistančiais teisės aktais.

Dėl asmens duomenų siunčiami pranešimai

Jūs mums galite siųsti ar pateikti reikalingus pranešimus ar prašymus dėl asmens duomenų bet kuriuo iš toliau nurodytų būdų:

1. El. pašto adresu: info@pukuotaskamuolys.lt.

2. Telefonu: 8 657 88736.

Komercinė informacija. Naujienlaiškis

Jūs galite prenumeruoti mūsų naujienlaiškius nurodę savo el. pašto adresą arba tel. numerį ir sutikę, kad Jūsų asmens duomenys būtų tvarkomi komercinės ir reklaminės informacijos gavimo tikslais. Mes siunčiame naujienlaiškius, norėdami informuoti Jus apie naujausius pasiūlymus (pvz., naujas prekes, specialius pasiūlymus/išpardavimą ir pan.). Jūs galite bet kada atsisakyti gauti naujienlaiškius paspausdę naujienlaiškyje esančią nuorodą arba nusiuntę el. laišką adresu info@pukuotaskamuolys.lt.

Pranešimas apie galimybę įsigyti prekę

Jums prašant mes elektroninėmis komunikacijos priemonėmis pranešame Jums apie galimybę įsigyti Jūsų pasirinktą prekę. Toks pranešimas gali būti siunčiamas tik tuo atveju, jei Jūs sutikote, kad komercinė informacija apie elektroninės parduotuvės prekes būtų siunčiama nurodytu el. pašto adresu ir kad mes tvarkytume asmens duomenis. Jūs savo duomenis teikiate savanoriškai, tačiau neturėdami Jūsų sutikimo tvarkyti asmens duomenis mes negalėsime pranešti Jums apie galimybę įsigyti prekę.

Slapukai

Svetainėje naudojami slapukai – tai mažas duomenų failas su informacija apie Jūsų naršymą tinklalapyje, kurį tinklalapis patalpina Jūsų kompiuteryje, telefone ar kitame Jūsų naudojamame įrenginyje. Slapukai palengvina naršymą ir padaro jį patogesnį vartotojui, jie nekenkia kompiuteriui. Slapukai yra labai svarbūs tinklalapio veikimui, jų registruojama informacija naudojama, pavyzdžiui, reklamos ir statistikos tikslais, taip pat norint pritaikyti svetaines prie individualių poreikių, pavyzdžiui, juos naudojame, kad atsimintume Jūsų nustatymus (kalbą, šalį ir t.t.) kol naršote bei kitų apsilankymų metu. Jūs galite keisti slapukų nustatymus savo interneto naršyklėje. Jei nustatymų nekeisite, slapukai bus išsaugoti įrenginyje. Pakeitus slapukų nustatymus gali būti apribotas svetainės funkcionalumas.

Socialinio tinklo „Facebook“ įskiepis

Mūsų svetainėje yra „Facebook“ įskiepis, kurį mūsų svetainėje žymi „Facebook“ logotipas. Šis įskiepis tiesiogiai sujungs Jus su mūsų „Facebook“ profiliu. Tokiu būdu „Facebook“ turi galimybę pagal Jūsų IP adresą nustatyti, kad Jūs lankėtės mūsų svetainėje. Jei Jūs lankotės mūsų svetainėje būdami prisijungę prie savo „Facebook“ profilio, „Facebook“ įrašys informaciją apie apsilankymą.

„Facebook“ neinformuoja mūsų apie duomenis, kuriuos surinko, ir apie tai, kaip juos naudoja. Norėdami sužinoti apie „Facebook“ privatumo užtikrinimo politiką, siūlome susipažinti su „Facebook“ privatumo užtikrinimo politika adresu https://www.facebook.com/about/privacy/. 

„Google Analytics“ duomenų apsaugos pareiškimas

Mūsų svetainės naudojasi Google Inc. saityno paslaugų analizės mechanizmais: „Google Analytics“, „Google Double Click“ ir „Google Tag Manger“. „Google Analytics“, „Google Double Click“ ir „Google Tag Manger“ naudoja slapukus, kurie leidžia analizuoti svetainių naudojimo duomenis. Slapukų surinkta informacija perduodama JAV esantiems „Google“ serveriams ir saugoma archyve.

Naudotojas gali blokuoti slapukų galimybę saugoti informaciją interneto naršyklėje, tačiau tai panaikins galimybę visapusiškai naudotis visomis svetainės funkcijomis. Taip pat naudotojas gali blokuoti galimybę išsaugoti slapukų renkamus svetainės naudojimo duomenis (įskaitant IP adresą) ir jų perdavimą „Google“ bei „Google“ galimybę jais dalytis, atsisiuntęs ir įdiegęs įskiepį, esantį

https://tools.google.com/dlpage/gaoptout?hl=en.