Ar ant Jūsų kelių įsitaisiusi rožiniu tiulio ar baltu pūstu sijonu princesė savo šokoladuotais pirščiukais bando pasiekti klaviatūrą, reikalaudama Elzos filmuko?

O Jūs vis desperatiškai ieškote suknelių mergaitėms internetinėse vaikiškų drabužių parduotuvėse? Nes vestuvės, kuriose Jūsų mergaitė neš žiedus, krikštynosdarželio išleistuvių šventėvaikų gimtadienis ar kita ypatinga diena jau ant nosies, o Jūs dar neturite puošnios suknelės savo mergaitei?

Jums atrodo, kad vaikiški rūbai kainuoja kosmosą ir bandote rasti pigių vaikiškų drabužių? O gal svarstote apie proginės suknelės nuomą savo mergaitei?

Gal likimas Jums padovanojo iššūkį auginti būsimą (mums, mamoms, visada jau esamą) žvaigždę ir ruošiatės dailiojo čiuožimošokiųgimnastikos pasirodymui? Ieškote siuvyklos ar siuvėjos Kaunemodeliuojančios ir siuvančios sukneles bei kitus individualius rūbus šokėjoms, čiuožėjoms, gimnastėms ar tiesiog princesėms?

Džiaugiamės, kad Jūs užsukote pas mus!

Pas mus rasite nebrangių vaikiškų rūbų mergaitėmssukneliųsijonųpalaidiniųkelniųkomplektukų.

Su didžiausiu malonumu pasirūpinsime, kad krikštopirmos Komunijosgimtadienioišleistuviųvestuvių šventės metu Jūsų mažoji damutė atrodytų pritrenkiančiai. Pas mus atrasite ne tik puošniųtiulioprincesiųkrikšto suknelių mergaitėms, mes parinksime ir joms tinkančius aksesuarus plaukamslankeliusjuostelessegtukus.

Gera žinia yra ta, kad svajonių suknelę nebūtina pirkti – ją galima išsinuomoti!

dar geresnė žinia yra, kad mes turime nuostabią meistrę, kuri modeliuoja ir siuva pagal Jūsų užsakymusPatyrusi siuvimo meistrė puošia ir mamas, ir dukras šventinėmis suknelėmissiuva išskirtinę aprangą sportinių bei pramoginių šokių atstovams, čiuožėjamsgimnastams ir visiems kitiems, mylintiems grožį bei ieškantiems stilingų rūbų.

Nors drabužiai atrodo tušti niekniekiai, tačiau jie turi svarbesnę paskirtį nei vien apsaugoti mus nuo šalčio. Jie gali pakeisti mūsų požiūrį į pasaulį ir pasaulio požiūrį į mus" Virginia Woolf

 

Susisiekite su mumis:

El. pašto adresu: info@pukuotaskamuolys.lt;

Telefonu: 8 657 88736.