Modeliavimo ir siuvimo paslaugos

Modeliavimo ir siuvimo paslaugos

Kiekvienas žmogus yra atskira asmenybė, todėl nenuostabu, kad norisi to unikalaus drabužio, atskleidžiančio individualų stilių. O tam, kad gimtų originali, išskirtinė apranga, būtinos profesionalios meistrės rankų modeliavimo ir siuvimo paslaugos.

Ypač, jeigu asmenybė užsiima veikla, reikalaujančia puoštis ir spindėti, tokia kaip pramoginiai, ar sportiniai šokiai, baletas, dailusis čiuožimas, gimnastika. O gal ant scenos lipa jaunoji dainininkė ar merginų grupė ir apranga privalo būti niekur nematyta? Taip, mūsų modeliavimo ir siuvimo paslaugos skirtos šiems žmonėms. Patyrusi ir detalėms dėmesinga meistrė visada stengiasi, kad šokėjai, sportininkai, atlikėjai su jos kurtais drabužiais jaustųsi patogiai ir atrodytų pritrenkiančiai tiek treniruotėse, tiek konkursuose bei pasirodymuose.

Modeliavimo ir siuvimo paslaugos įdomios ne tik tiems, kurie laukia medalių ir aplodismentų. Siuvimas pagal užsakymą aktualus visoms, kurias domina proginės suknelės, kurių laukia ypatinga diena ar išskirtinis gyvenimo įvykis. Kam nėra buvę, kad „nervai nebelaiko“, kai neįmanoma rasti savo dydžio, savo modelio ir savo spalvos suknelės? Tokiais atvejais modeliavimo ir siuvimo paslaugos – savo svajonių suknelės siuvimas - yra geriausia išeitis!

Mūsų meistrės patirties kraitelėje: pramoginių šokių suknelės mergaitėms, gimnastikos apranga, sportinių šokių suknelės mergaitėms, suknelės krikštynoms mamai ir dukrai, sportinių šokių sijonai mergaitėms, suknelės išleistuvėms, jubiliejams, vestuvėms ir visos kitos išskirtinės suknelės bei kitokia apranga.

Niekas nepadaro moters gražesnės kaip tikėjimas, kad ji graži“ - Sophia Loren

Užsakymai priimami el. paštu info@pukuotaskamuolys.lt, telefonu 865788736 arba FB privačia žinute.

Modeliavimo ir siuvimo paslaugos

Aktyvūs filtrai

  • Užsakymai priimami el....

    Kaina 0,00 EUR

    N A U J I E N A !!!

    Priimame individualius užsakymus mergaitėms bei moterims! Modeliuojame ir siuvame pagal Jūsų poreikius pramoginių šokių, dailiojo čiuožimo, baleto, gimnastikos kostiumus bei sukneles treniruotėms ir pasirodymams. Siuvame ir individualiems atlikėjams, ir grupėms. Bendradarbiaujame su daugiau kaip dešimties metų patirtį turinčia meistre, kurios darbai puošia ne vieną Lietuvos bei užsienio sportininkę - siūlome Jums nepriekaištingą kokybę ir dėmesį detalėms!

    Užsakymai priimami el. paštu info@pukuotaskamuolys.lt, telefonu 865788736 arba FB privačia žinute.