APIE MUS

APIE MUS

Drabužiai vaikams

Ant Jūsų kelių įsitaisiusi mažoji princesė, kurios netrukus laukia didžioji šventė - krikštynos, darželio išleistuvės, galbūt pirmasis gimtadienis ar kita ypatinga diena? 

Jūs desperatiškai ieškote suknelių mergaitėms internetinėse vaikiškų drabužių parduotuvėse? „Vaikiški rūbai“ ir „suknelės mergaitėms“ Jūsų dažniausi paieškos žodžiai internete? 

Manote, kad vaikiški rūbai kainuoja "kosmosą" ir bandote rasti vaikiškų drabužių už prieinamą kainą? O gal svarstote apie proginės suknelės nuomą savo mergaitei?

O gal likimas Jums padovanojo džiaugsmą auginti būsimą (mums, mamoms, visada jau esamą) žvaigždę ir ruošiatės dailiojo čiuožimo, šokių, gimnastikos, baleto pasirodymui? Ieškote siuvyklos ar meistrės Kaune, modeliuojančios ir siuvančios sukneles bei kitus individualius rūbus šokėjoms, čiuožėjoms, gimnastėms, balerinoms ar tiesiog princesėms?

 

Džiaugiamės, kad užsukote pas mus!

Pas mus jaukiai įsipatoginę gyvena tokie vaikiški rūbai: suknelės mergaitėms, sijonai mergaitėms, palaidinės mergaitėms. O bet kada į draugiją galime priimti ir kitokių drabužių vaikams.

Suknelės mergaitėms

Su didžiausiu malonumu pasirūpinsime, kad krikšto, pirmos Komunijos, gimtadienio, išleistuvių, vestuvių ar kitos šventės metu Jūsų mažoji damutė atrodytų pritrenkiančiai! Pas mus atrasite ne tik puošnių tiulio, princesių, krikšto suknelių mergaitėms, mes parinksime ir joms tinkančius aksesuarus plaukams: lankelius, juosteles, segtukus.

Puošnios suknelės mergaitėms

Gera žinia yra ta, kad svajonių suknelę nebūtina pirkti – ją galima išsinuomoti!

Rūbų siuvimas ir modeliavimas

O dar geresnė žinia yra, kad mes turime nuostabią meistrę, kuri modeliuoja ir siuva pagal Jūsų užsakymus. Nors mėgstamiausi yra vaikiški rūbai, patyrusi meistrė puošia ir dukras, ir mamas šventinėmis suknelėmis, siuva išskirtinę aprangą sportinių bei pramoginių šokių atstovams, čiuožėjams, gimnastams ir visiems kitiems, mylintiems grožį bei ieškantiems stilingų rūbų.

 

„Nors drabužiai atrodo tušti niekniekiai, tačiau jie turi svarbesnę paskirtį nei vien apsaugoti mus nuo šalčio. Jie gali pakeisti mūsų požiūrį į pasaulį ir pasaulio požiūrį į mus"

Virginia Woolf

Susisiekite su mumis:

El. pašto adresu: info@pukuotaskamuolys.lt;

Telefonu: 8 657 88736.

APIE MUS

Atsiprašome už nepatogumus.

Pabandykite ieškoti dar kartą