Pagrindinis

Išskirtiniai, individualūs drabužiai mergaitėms kuria ypatingus prisiminimus!

Mūsų išskirtiniai drabužiai mergaitėms bei rankų darbo plaukų aksesuarai  atsirado tam, kad puoštų Jūsų gyvenimą! Nes gyvenimas susideda iš mažų gražių detalių.

O mes džiūgausime, kai mūsų modeliavimo ir siuvimo paslaugos, šventinių suknelių nuoma, segtukai plaukams bei suknelės mergaitėms atneš šypsenas į Jūsų veidus.

Pagrindinis

Aktyvūs filtrai

 • Užsakymai priimami el....

  Kaina 0,00 EUR

  N A U J I E N A !!!

  Priimame individualius užsakymus mergaitėms bei moterims! Modeliuojame ir siuvame pagal Jūsų poreikius pramoginių šokių, dailiojo čiuožimo, baleto, gimnastikos kostiumus bei sukneles treniruotėms ir pasirodymams. Siuvame ir individualiems atlikėjams, ir grupėms. Bendradarbiaujame su daugiau kaip dešimties metų patirtį turinčia meistre, kurios darbai puošia ne vieną Lietuvos bei užsienio sportininkę - siūlome Jums nepriekaištingą kokybę ir dėmesį detalėms!

  Užsakymai priimami el. paštu info@pukuotaskamuolys.lt, telefonu 865788736 arba FB privačia žinute.

 • Suknelė su tiuliu "Pūkutis"

  Kaina 42,00 EUR

  Ši mūsų meistrės individualaus dizaino, pastelinių spalvų suknelė mergaitei skirta ieškančioms lietuviškų, išskirtinių drabužių mergaitėms.

  Tai stilinga ir kokybiška, ilgomis rankovėmis, rožinė suknelė. Šis mergaitiškas rūbas pakankamai puošnus, kad tiktų bet kuriai progai (gimtadienio, darželio ar kitai šventei), tačiau pakankamai patogus, kad tiktų mergaitėms, mėgstančioms puoštis kasdien. Ši mergaitiška suknelė, vardu „Pūkutis“, nevaržo Jūsų vaiko judesių. Suknelė yra dekoruota jaukiu mergaitės ir pienės pūko piešiniu bei puošniu tiulio sijonu.

 • Rožinė tunika su žabo

  Kaina 37,00 EUR

  Ši tunika pasiūta iš prabangiai atrodančių audinių: minkšto, populiaraus veliūro bei lengvo tiulio. Pastelinė rožinė spalva šiam mergaitiškam rūbeliui suteikia stilingumo. Suknelė dekoruota tiulio sijonu ir žabo. Žabo – tai prie drabužio apykaklės esantys puošnūs iš gražaus audinio raukiniai, kurių istorija siekia 19 amžių - šis drabužis mergaitėms atrodo iškilmingai. 

  Rožinė tunika su žabo sukurta mūsų kruopščios ir dėmesingos kiekvienai detalei meistrės, kuri tiktų gimtadienio ar bet kuriai kitai jaukiai šventei, net jeigu ji organizuojama žiemos metu. Ši tunika / suknelė yra ilgomis rankovėmis, o veliūras maloniai šildo.

  Rožinė tunika su žabo siuvama pagal Jūsų užsakymą, todėl galime pasiūti bet kokio dydžio.

  Būkime puošnios ir elegantiškos bet kuriame amžiuje!

 • Pastelinės rožinės spalvos...

  Kaina 39,00 EUR

  Tai madinga ilgomis rankovėmis tunika mergaitei iš pastelinės rožinės spalvos medvilnės ir žaismingo mėlyno tiulio. Medvilninis trikotažas rūbui suteikia patogumo, o tiulio sijonas – puošnumo. Tunika dekoruota menišku ir jaukiu piešiniu, kurio spalvų gama tobulai tinka prie mėlyno tiulio.

  Šią mergaitišką suknelę / tuniką sumodeliavo mūsų meistrė ir yra pasiūti tik keli vienetai. Nors šio modelio tunika / suknelė yra rūbas, labiausiai mėgstamas iki 12 metų amžiaus mergaičių, Jūsų pageidavimu, galime pasiūti įvairių dydžių.

  Damutė, apsirengusi šiuo drabužiu mergaitėms, atrodys stilingai bet kurioje šventėje. O jeigu Jums ir Jūsų mergaitei kiekviena diena yra šventė, ši suknelė bus patogi ir nebus per puošni kad ir darželiui.

 • Pilka suknelė su raštais

  Kaina 38,00 EUR

  Jeigu ieškote lietuviškos suknelės, kokybiškos suknelės, patogios, stilingos ir mielos suknelės mergaitei, ši pilka suknelė su raštais - kaip tik tai. Pilka spalva šiuo metu yra mados, stiliaus bei elegancijos palydovė! Įi suknelė mergaitei pasiūta iš pilko, tačiau nenuobodaus audinio. Žaismingumo mergaitiškai suknelei suteikia paraukimas ir žaismingi damučių atributai piešinių forma nugulę ant audinio: aukštakulniai, rankinukai, veidrodžiai, kvepalai.

  Suknelę modeliavo ir pasiuvo „Pūkuotas kamuolys“ patyrusi meistrė, tad esame ramūs dėl jos kokybės. Ši suknelė mergaitei yra ilgomis rankovėmis, todėl ją galima vilkėti kaip žieminę suknelę. Suknelių turėsime bet kokio dydžio, nes meistrė siūs ją Jūsų mergaitei pagal užsakymą.

 • Tunika su rožiniu tiuliu

  Kaina 37,00 EUR

  Rūbai vaikams privalo būti patogūs ir užsakomi internetinėse drabužių parduotuvėse“, sako mamos. Suprantama, kas nori su vaikais stumdytis vaikiškų drabužių parduotuvėse.

  Rūbai vaikams turi būti gražūs, princesiški, puošnūs, įdomūs“, sako mergaitės.

  Rūbai vaikams turi bei gali būti ir patogūs, ir gražūs, ypač jei tas vaikas - mergaitė“, sakome mes ir kuriame tunikas mergaitėms.

  Ši tunika mergaitei pasiūta iš minkšto, kokybiško audinio, ilgomis rankovėmis, todėl net judriai mergaitei bus patogi. Rožinio tiulio sijonas ir žaismingi piešiniai tunikai suteikia puošnumo bei princesiškumo.

  Tunikų turėsime bet kokio dydžio, nes mūsų meistrė siūs ją Jūsų mergaitei pagal užsakymą.