Plaukų aksesuarai

Plaukų aksesuarai

Mergaitėms plaukų aksesuarai yra kažkas tokio, kas moterims – kvepalai. Per daug jų niekada nebūna. Pasirenkami jie pagal nuotaiką ir progą. Tiek ilgakasių, tiek trumpaplaukių mergaičių stalčiuose dažniausiai gyvenantys plaukų aksesuarai yra: segtukai plaukams, lankeliai plaukams, plaukų sagės.

Mes žinome, kad mūsų klientes labiausiai džiugina rankų darbo plaukų aksesuarai. Jie yra vienetiniai, pagaminti su meile ir daug dėmesio kokybei, estetikai, išskirtinumui.

Pūkuoto kamuolio“ meistrė, kurianti segtukus plaukams, pati augina dukrytes ir žino, kokia tematika papuošti plaukų aksesuarai užkariaus mažųjų puošeivų širdis. Segtukai plaukams papuošti blizgančiais zuikiais, banginukais, meškučiais, širdutėmis, gėlytėmis, žvaigždutėmis. Šiltos, pastelinės segtukų spalvos atrodo skoningai ir yra lengvai priderinamos prie vaikiškos aprangos.

Šiuo metu Jums paruošti plaukų aksesuarai – tai dviejų segtukų plaukams komplektukai. Segtukai yra skirtingi, bet tarpusavyje dera, todėl gali būti segimi ir kartu, ir atskirai.

Neįmanoma užauginti tobulo žmogaus, neugdant grožio jausmo“. – R. Tagorė.

Plaukų aksesuarai

Aktyvūs filtrai